Flat Ball 23 cm
Kód produktu: W005023
Slevová skupina: A
Flat Ball - netradiční zábavná hra na zahradu i k vodě! Hoď diskem, chytni míč! Disk se po vyhození v letu změní na míč. Velikost: 23 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Flat Ball - netradiční zábavná hra na zahradu i k vodě! Hoď diskem, chytni míč! Disk se po vyhození v letu změní na míč. Velikost: 23 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W005023 |
| Ean produktu | 8590331907700 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 21.6 cm |
| Šířka výrobku: | 5.4 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04048 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

