Flitry set 9 barev 27g
Kód produktu: W033498
Slevová skupina: A
Flitry set 9 barev 27g. 9 barevných provedení.
Podobné produkty
Popis produktu
Flitry set 9 barev 27g. 9 barevných provedení.Parametry produktu
| Kód produktu | W033498 |
| Ean produktu | 8590331974214 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 420 |
| Země původu: | CN |

