Fotbal set branka s bodovými otvory 120x74 cm
Kód produktu: W047365
Slevová skupina: A
Fotbal set branka s bodovými otvory. Rozměry branky 120x50x73,5 cm. Obsah balení - míč, branka s otvory.
Podobné produkty
Popis produktu
Fotbal set branka s bodovými otvory. Rozměry branky 120x50x73,5 cm. Obsah balení - míč, branka s otvory.Parametry produktu
| Kód produktu | W047365 |
| Ean produktu | 8590331012749 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.6 kg |
| Délka výrobku: | 79.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 82.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20803 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

