Gelové pero sada 4 ks
Kód produktu: W832603
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Gelové pero sada 4 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W832603 |
| Ean produktu | 8590331329717 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 32.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 62.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.07000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96081092 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 54 |
| Balení velké: | 432 |
| Země původu: | CN |

