Křídy školní bílé 12 ks
Kód produktu: W881610
Slevová skupina: A
Bílé školní křídy • 12 ks v balení Rozměr křídy: 8 x 1,1 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Bílé školní křídy • 12 ks v balení Rozměr křídy: 8 x 1,1 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W881610 |
| Ean produktu | 8590331325146 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 36.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 18.5 cm |
| Výška kartonu: | 31.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02925 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96099090 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

