Gelové pero sada 8 ks
Kód produktu: W832608
Slevová skupina: A
Gelové pero sada 8 ks. 8 různých barev.
Podobné produkty
Popis produktu
Gelové pero sada 8 ks. 8 různých barev.Parametry produktu
| Kód produktu | W832608 |
| Ean produktu | 8590331329748 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.3 cm |
| Délka kartonu: | 32.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06624 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96081092 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 30 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

