Temperová barva set 6 ks - 9ml
Kód produktu: W881269
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Sada temperových vodou ředitelných barev Temperové barvy v tubách se snadno nanáší, dobře kryjí a jsou světlostálé. Snadno se míchají a vytváří tak celou škálu dalších odstínů a barev.Parametry produktu
| Kód produktu | W881269 |
| Ean produktu | 8590331272013 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.5 cm |
| Šířka kartonu: | 22.5 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04197 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 32131000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

