Girlanda dýně 3m
Kód produktu: W011272
Slevová skupina: A
Na správné párty nesmí chybět pořádná výzdoba Girlandy jsou pro tento účel přímo jako stvořené. Jsou skvělou dekorací do fotokoutku, na zahradní ...
Podobné produkty
Popis produktu
Na správné párty nesmí chybět pořádná výzdoba Girlandy jsou pro tento účel přímo jako stvořené. Jsou skvělou dekorací do fotokoutku, na zahradní party, dětského pokoje nebo kamkoli jinam. Papírová girlanda s motivem květin.Parametry produktu
| Kód produktu | W011272 |
| Ean produktu | 8590331926886 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.7 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Délka balení: | 18.0 cm |
| Šířka balení: | 18.0 cm |
| Výška balení: | 6.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02592 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

