Lampion koule 20 cm na baterie
Kód produktu: W020200
Slevová skupina: A
- Výprodej
Lampion koule 20 cm na baterie, srdíčka, 2 druhy
Podobné produkty
Popis produktu
Lampion koule 20 cm na baterie, srdíčka, 2 druhyParametry produktu
| Kód produktu | W020200 |
| Ean produktu | 8590331943005 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 39.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07215 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

