Globus zeměpisný 25 cm český
Kód produktu: W040443
Slevová skupina: C
Globus zeměpisný. Průměr 25 cm, výška 38 cm. Plastový podstavec s půlpoledníkem. V češtině.
Podobné produkty
Popis produktu
Globus zeměpisný. Průměr 25 cm, výška 38 cm. Plastový podstavec s půlpoledníkem. V češtině.Parametry produktu
| Kód produktu | W040443 |
| Ean produktu | 5906727900614 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 38.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.5 cm |
| Délka kartonu: | 25.5 cm |
| Šířka kartonu: | 25.5 cm |
| Výška kartonu: | 25.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 49059000 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | PL |

