Guma mazací Jednorožec
Kód produktu: W007154
Slevová skupina: A
Mazací guma jendorožec - nezbytná pomůcka a základ výbavy každého malého školáka. Je vždy po ruce, ať už na stole nebo v penálu. Varianty ...
Podobné produkty
Popis produktu
Mazací guma jendorožec - nezbytná pomůcka a základ výbavy každého malého školáka. Je vždy po ruce, ať už na stole nebo v penálu. Varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, připište ji do poznámky v objednávce.Parametry produktu
| Kód produktu | W007154 |
| Ean produktu | 8590331916030 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 29.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 36 ks |
| Kusů v displayi: | 36 ks |
| Objem kartonu: | 0.07528 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 40169200 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks, Na cestě |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 1080 |
| Země původu: | CN |

