Guma mazací Auto
Kód produktu: W007151
Slevová skupina: A
Mazací guma auto - nezbytná pomůcka a základ výbavy každého malého školáka. Je vždy po ruce, ať už na stole nebo v penálu. Varianty zasíláme dle ...
Podobné produkty
Popis produktu
Mazací guma auto - nezbytná pomůcka a základ výbavy každého malého školáka. Je vždy po ruce, ať už na stole nebo v penálu. Varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, připište ji do poznámky v objednávce.Parametry produktu
| Kód produktu | W007151 |
| Ean produktu | 8590331916009 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 5.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 19.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 30 ks |
| Kusů v displayi: | 30 ks |
| Objem kartonu: | 0.02668 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 40169200 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 30 |
| Balení velké: | 900 |
| Země původu: | CN |

