Hasičská přilba s efekty
Kód produktu: W006502
Slevová skupina: A
Kdo by se nechtěl stát hasičem, který pomáhá lidem při mimořádných situacích? K výbavě hasiče neodmyslitelně patří hasičská helma. Tato ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kdo by se nechtěl stát hasičem, který pomáhá lidem při mimořádných situacích? K výbavě hasiče neodmyslitelně patří hasičská helma. Tato hasičská helma za použití baterií vydává světelné a zvukové efekty. Velikost 27 cm. Baterie 3xAG13 jsou součástí balení. Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W006502 |
| Ean produktu | 8590331911707 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.5 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 73.5 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.10231 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

