Péče o vlasy set
Kód produktu: W021000
Slevová skupina: A
Péče o vlasy set. Balení obsahuje - fén s efekty, natáčky, sponky, opasek s kapsičkami, nůžky, hřeben, límec, kartáč, lahvička. Fén - 1xAA, není součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Péče o vlasy set. Balení obsahuje - fén s efekty, natáčky, sponky, opasek s kapsičkami, nůžky, hřeben, límec, kartáč, lahvička. Fén - 1xAA, není součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W021000 |
| Ean produktu | 8590331945467 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | Fén - 1xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 49.3 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 84.0 cm |
| Šířka kartonu: | 52.5 cm |
| Výška kartonu: | 65.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.28665 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

