Produkt byl přidán do oblíbených
Houpací prkno dřevo přírodní
Kód produktu: W057376
Slevová skupina: C
- Novinka
Houpací prkno dřevo přírodní. Maximální nosnost: 30 Kg.
Podobné produkty
Popis produktu
Houpací prkno dřevo přírodní. Maximální nosnost: 30 Kg.Parametry produktu
| Kód produktu | W057376 |
| Ean produktu | 8590331046317 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.3 kg |
| Délka výrobku: | 35.0 cm |
| Šířka výrobku: | 35.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03510 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | PL |

