Houpačka dřevěná větší
Kód produktu: W201284
Slevová skupina: C
Houpání je parádní zábava a baví snad všechny děti bez rozdílu. Už máte tu správnou houpačku? Houpačka v přírodním provedení je jedno z ...
Podobné produkty
Popis produktu
Houpání je parádní zábava a baví snad všechny děti bez rozdílu. Už máte tu správnou houpačku? Houpačka v přírodním provedení je jedno z nejlepších řešení, jak udělat vašim dětem radost. Navíc je díky ohrádce bezpečná a stabilní. Můžete ji pověsit venku i uvnitř v pokoji. Nosnost: 80 kg Rozměry: 40 x 30 cm Délka zavěšení: až 165 cmParametry produktu
| Kód produktu | W201284 |
| Ean produktu | 8588000972586 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.2 kg |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | SK |

