Hra skákající žabky 35 cm
Kód produktu: W050050
Slevová skupina: A
Hra skákající žabky. Velikost 35 cm. Hra pro 2 hráče. Zmáčknutím páčky na kraji žabka vyskočí a sní kuličku. Kulička spadne do důlku a vyjede pod ...
Podobné produkty
Popis produktu
Hra skákající žabky. Velikost 35 cm. Hra pro 2 hráče. Zmáčknutím páčky na kraji žabka vyskočí a sní kuličku. Kulička spadne do důlku a vyjede pod páčkou ven. Která žabka sní víc kuliček, vyhrává. Obsahuje 12 kuliček.Parametry produktu
| Kód produktu | W050050 |
| Ean produktu | 8590331035489 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 35.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06105 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95049080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

