Žirafa házecí na kolečkách s kroužky a košíkem
Kód produktu: W128012
Slevová skupina: C
Žirafa házecí na kolečkách s kroužky a košíkem
Podobné produkty
Popis produktu
Žirafa házecí na kolečkách s kroužky a košíkemParametry produktu
| Kód produktu | W128012 |
| Ean produktu | 5907760025883 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 61.0 cm |
| Výška kartonu: | 39.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 25 |
| Země původu: | PL |

