Hůlka k lampionu dřevěná 60 cm
Kód produktu: W885382
Slevová skupina: A
Dřevěná hůlka k lampionu s kovovým háčkem Délka: 60 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Dřevěná hůlka k lampionu s kovovým háčkem Délka: 60 cmParametry produktu
| Kód produktu | W885382 |
| Ean produktu | 8590331237241 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 1.0 cm |
| Šířka výrobku: | 61.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 63.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 22.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03326 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 100 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | CN |

