Hůlka k lampionu na baterie 39 cm s blikajícím světlem
Kód produktu: W027668
Slevová skupina: A
Hůlka na lampión se světlem a blikající hvězdou. Výška 39 cm včetně lanka se světlem.
Podobné produkty
Popis produktu
Hůlka na lampión se světlem a blikající hvězdou. Výška 39 cm včetně lanka se světlem.Parametry produktu
| Kód produktu | W027668 |
| Ean produktu | 8590331959358 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 48.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 47.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.15252 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | CN |

