Hůlka k lampionu na baterie 60 cm
Kód produktu: W888596
Slevová skupina: A
Plastová hůlka k lampionu na baterie • Délka 60cm • Háček k uchycení lampionu • 2x baterie AA, nejsou součástí balení
Podobné produkty
Popis produktu
Plastová hůlka k lampionu na baterie • Délka 60cm • Háček k uchycení lampionu • 2x baterie AA, nejsou součástí baleníParametry produktu
| Kód produktu | W888596 |
| Ean produktu | 8590331334322 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 66.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 70.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.21818 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

