Lampion koule 30 cm - Květina
Kód produktu: W020198
Slevová skupina: A
Lampion koule dekorativní 30 cm, květinový vzor
Podobné produkty
Popis produktu
Lampion koule dekorativní 30 cm, květinový vzorParametry produktu
| Kód produktu | W020198 |
| Ean produktu | 8590331942985 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 39.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 32.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03789 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

