iM.Master Stavebnice střílející škorpion 30x22,5x23 cm
Kód produktu: W050908
Slevová skupina: B
iM.Master Stavebnice střílející škorpion. Rozměry 30x22,5x23 cm. 664 dílků. 6 šipek součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
iM.Master Stavebnice střílející škorpion. Rozměry 30x22,5x23 cm. 664 dílků. 6 šipek součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W050908 |
| Ean produktu | 8590331034444 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 35.1 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 57.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09530 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

