KOCO Stavebnice Kazetový přehrávač 1982 dílků 18,5x7,5x14,5 cm
Kód produktu: W039592
Slevová skupina: A
KOCO Stavebnice Kazetový přehrávač 1982 dílků. Rozměry 18,5x7,5x14,5 cm. Součástí 2 figurky. Obrázkový návod na sestavení součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
KOCO Stavebnice Kazetový přehrávač 1982 dílků. Rozměry 18,5x7,5x14,5 cm. Součástí 2 figurky. Obrázkový návod na sestavení součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W039592 |
| Ean produktu | 6973676043463 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04538 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

