55507 Intex Kroužky pro potápění - ryba
Kód produktu: W155507
Slevová skupina: A
Sada čtyř barevných kroužků (modrá, červená, zelená a žlutá) pro potápění. Kroužek v designu ryby se po vhození do vody postaví na dno. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Sada čtyř barevných kroužků (modrá, červená, zelená a žlutá) pro potápění. Kroužek v designu ryby se po vhození do vody postaví na dno. Kroužek je vyroben z měkkého, bezpečného materiálu. Obsah balení: 4ks rybiček Průměr kroužku je 14,5 cm Doporučený věk: od 6 let.Parametry produktu
| Kód produktu | W155507 |
| Ean produktu | 6941057408323 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 29.3 cm |
| Šířka výrobku: | 19.1 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.7 cm |
| Šířka kartonu: | 33.5 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02727 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

