Intex Plovadlo Brontosaurus
Kód produktu: W046648
Slevová skupina: A
- Novinka
Podobné produkty
Popis produktu
Intex Plovadlo Brontosaurus-Přibližná velikost je 178 × 94 cm, Nosnost 40kgParametry produktu
| Kód produktu | W046648 |
| Ean produktu | 6941057428659 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.2 cm |
| Šířka kartonu: | 22.3 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02631 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

