JD Kids John Deere RC Traktor Johnny 15,5 cm
Kód produktu: W031155
Slevová skupina: D
JD Kids John Deere RC na dálkové ovládání, traktor Johnny. Velikost 15,5 cm. Ovládání - pohyb dopředu a otáčení se na místě. Frekvence 27 MHz. ...
Podobné produkty
Popis produktu
JD Kids John Deere RC na dálkové ovládání, traktor Johnny. Velikost 15,5 cm. Ovládání - pohyb dopředu a otáčení se na místě. Frekvence 27 MHz. Ovladač - 3xAA (LR6) baterie není součástí, traktor 1x9v (6lr61) není součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W031155 |
| Ean produktu | 036881429463 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | Ovladač - 3xAA (LR6) baterie není součástí, Traktor - 1x9V (6lr61) není součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 15.2 cm |
| Šířka výrobku: | 28.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.4 cm |
| Délka kartonu: | 47.5 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 17.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02494 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

