JD Kids Monster Treads Traktor s efekty 15 cm
Kód produktu: W038644
Slevová skupina: D
JD Kids Monster Treads Traktor se zvukovými a světelnými efekty. Aktivace tlačítky na střeše traktoru. Gumové pneumatiky, volná kola. Baterie 3xAG13 (LR44) jsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
JD Kids Monster Treads Traktor se zvukovými a světelnými efekty. Aktivace tlačítky na střeše traktoru. Gumové pneumatiky, volná kola. Baterie 3xAG13 (LR44) jsou součástí balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W038644 |
| Ean produktu | 036881466567 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 (LR44) baterie součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 18.1 cm |
| Šířka výrobku: | 12.7 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.5 cm |
| Šířka kartonu: | 26.5 cm |
| Výška kartonu: | 20.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01983 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

