KOSMOS Robot Duke jezdící
Kód produktu: W052920
Slevová skupina: D
- Novinka
KOSMOS Robot Duke jezdící, 3xAAA nejsou součástí. Obsahuje dílky ke složení robota, nálepky. Doporučený věk 8-12 let. Český návod ke stáhnutí v digitální podobě-QR kód na krabici a v návodu.
Podobné produkty
Popis produktu
KOSMOS Robot Duke jezdící, 3xAAA nejsou součástí. Obsahuje dílky ke složení robota, nálepky. Doporučený věk 8-12 let. Český návod ke stáhnutí v digitální podobě-QR kód na krabici a v návodu.Parametry produktu
| Kód produktu | W052920 |
| Ean produktu | 4002051617066 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA, nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 21.5 cm |
| Šířka kartonu: | 325.0 cm |
| Výška kartonu: | 13.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | DE |

