Jeřáb se 2 stavebními auty 57 cm
Kód produktu: W038873
Slevová skupina: B
Jeřáb se 2 stavebními auty. Velikost jeřábu 57 cm. Manuální jeřáb na kliku, otočné rameno o 360 stupňů. Obsahuje jeřáb, 2 stavební auta, 2 figurky ...
Podobné produkty
Popis produktu
Jeřáb se 2 stavebními auty. Velikost jeřábu 57 cm. Manuální jeřáb na kliku, otočné rameno o 360 stupňů. Obsahuje jeřáb, 2 stavební auta, 2 figurky stavebníků, 2 barely, 2 závory, stavební materiál a další. Obrázkový návod na složení na zadní straně obalu.Parametry produktu
| Kód produktu | W038873 |
| Ean produktu | 8590331991457 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 14.6 cm |
| Šířka výrobku: | 59.7 cm |
| Výška výrobku: | 8.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 61.3 cm |
| Šířka kartonu: | 30.5 cm |
| Výška kartonu: | 26.4 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04936 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

