Bburago 1:43 Truck with trailer MB Actros Gigaspace Firestone
Kód produktu: W034853
Slevová skupina: B
Podobné produkty
Popis produktu
měřítko: 1:43Parametry produktu
| Kód produktu | W034853 |
| Ean produktu | 4893993016402 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3 |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 45.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04371 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030085 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

