Kachnička plast 12 cm
Kód produktu: W202306
Slevová skupina: C
Plastový kachna, se kterým bude koupání mnohem větší zábava. Rozměr 13 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Plastový kachna, se kterým bude koupání mnohem větší zábava. Rozměr 13 cmParametry produktu
| Kód produktu | W202306 |
| Ean produktu | 8594877004107 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06912 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 50 |
| Země původu: | CZ |

