Prak a vodní bomby 36 ks
Kód produktu: W118211
Slevová skupina: A
Prak s vodními bombami. Velikost praku 19 cm. Obsahuje prak, 36 balonků, síťovaný pytlík. 2 varianty - zelená, oranžová.
Podobné produkty
Popis produktu
Prak s vodními bombami. Velikost praku 19 cm. Obsahuje prak, 36 balonků, síťovaný pytlík. 2 varianty - zelená, oranžová.Parametry produktu
| Kód produktu | W118211 |
| Ean produktu | 8590331182114 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 19.0 cm |
| Výška balení: | 27.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 69.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14994 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

