Produkt byl přidán do oblíbených
Karty abeceda
Kód produktu: W209092
Slevová skupina: C
Karetní hra ABECEDA obsahuje součásti pro tři hry. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem základní poznatky o abecedě. Hry ...
Podobné produkty
Popis produktu
Karetní hra ABECEDA obsahuje součásti pro tři hry. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem základní poznatky o abecedě. Hry rozšíří dětem vědomosti, logický úsudek a myšlení. Příslušenství 32 kusů obrázkových kartiček a návod ke hrám Abeceda, Hledej a Písmena. Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W209092 |
| Ean produktu | 8588001170745 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.3 cm |
| Délka kartonu: | 10.5 cm |
| Šířka kartonu: | 6.5 cm |
| Výška kartonu: | 1.3 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95044000 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | SK |

