Katalogová kniha 31x23 cm, 30 listů - Kvítí
Kód produktu: W034070
Slevová skupina: A
Katalogová kniha o velikosti 31x23 cm - Kvítí. 30 listů. 4 druhy
Podobné produkty
Popis produktu
Katalogová kniha o velikosti 31x23 cm - Kvítí. 30 listů. 4 druhyParametry produktu
| Kód produktu | W034070 |
| Ean produktu | 8590331976492 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 31.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 48.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 34.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07235 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

