Složka se zipem 40x27,5 cm
Kód produktu: W034099
Slevová skupina: A
Složka se zipem 40x27,5 cm. 7 barevných provedení(červená, černá, fialová, zelená, fialová, žlutá, růžová).
Podobné produkty
Popis produktu
Složka se zipem 40x27,5 cm. 7 barevných provedení(červená, černá, fialová, zelená, fialová, žlutá, růžová).Parametry produktu
| Kód produktu | W034099 |
| Ean produktu | 8590331976782 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 27.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 15.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02774 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

