Kelímek na vodu výtvarný - sada 3ks
Kód produktu: W811497
Slevová skupina: A
- Výprodej
Praktická platová sada výtvarných kelímků pro všechny malé i velké umělce! Počet kusů: 3
Podobné produkty
Popis produktu
Praktická platová sada výtvarných kelímků pro všechny malé i velké umělce! Počet kusů: 3Parametry produktu
| Kód produktu | W811497 |
| Ean produktu | 8590331341122 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

