Štětec na vodu se zásobníkem - Malý hrot
Kód produktu: W033505
Slevová skupina: A
Štětec na vodu se zásobníkem - Malý hrot. Velikost hrotu: 1,3 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Štětec na vodu se zásobníkem - Malý hrot. Velikost hrotu: 1,3 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W033505 |
| Ean produktu | 8590331974269 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 3.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 69.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06900 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96033010 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

