Kelímky stohovací kruhové 46 cm 10 ks
Kód produktu: W047774
Slevová skupina: A
Kelímky stohovací kruhové. Rozměry postavené věže 8,5x5,8x46 cm. Balení obsahuje 10 kelímků.
Podobné produkty
Popis produktu
Kelímky stohovací kruhové. Rozměry postavené věže 8,5x5,8x46 cm. Balení obsahuje 10 kelímků.Parametry produktu
| Kód produktu | W047774 |
| Ean produktu | 8590331016389 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 10.7 cm |
| Šířka výrobku: | 9.4 cm |
| Výška výrobku: | 15.6 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 69.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.10184 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

