Klávesy s mikrofonem 54 cm
Kód produktu: W116500
Slevová skupina: A
Piano s mikrofonem se kterým se váš malý hudebník zabaví na celé dny. Piano umí zahrát 5 demo songů, 8 přednastavených tónů a 8 rytmů. Také nechybí ...
Podobné produkty
Popis produktu
Piano s mikrofonem se kterým se váš malý hudebník zabaví na celé dny. Piano umí zahrát 5 demo songů, 8 přednastavených tónů a 8 rytmů. Také nechybí nahrávání, díky kterému si může malý skladatel songy zaznamenat a znovu přehrát. Samozřejmostí je kontParametry produktu
| Kód produktu | W116500 |
| Ean produktu | 8590331165001 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 30.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 54.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Délka balení: | 17.0 cm |
| Šířka balení: | 54.0 cm |
| Výška balení: | 6.0 cm |
| Délka kartonu: | 113.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 56.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.24046 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

