Mikrofon 22 cm - český obal
Kód produktu: W114447
Slevová skupina: A
Mikrofon. Velikost 22 cm. Vytváří zvukové efekty. V mikrofonu lze připojením k přehrávači pouštět mp3 jako doprovod ke zpěvu. Součástí balení je kabel pro připojení mp3 přehrávače. 2xAAA součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Mikrofon. Velikost 22 cm. Vytváří zvukové efekty. V mikrofonu lze připojením k přehrávači pouštět mp3 jako doprovod ke zpěvu. Součástí balení je kabel pro připojení mp3 přehrávače. 2xAAA součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W114447 |
| Ean produktu | 8590331144471 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.6 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 15.0 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 6.0 cm |
| Délka kartonu: | 29.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03016 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

