Klíčenka Hrací kostka
Kód produktu: W019861
Slevová skupina: A
- Novinka
Klíčenka ve tvaru hrací kostky.
Podobné produkty
Popis produktu
Klíčenka ve tvaru hrací kostky.Parametry produktu
| Kód produktu | W019861 |
| Ean produktu | 8590331942206 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 3.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.04500 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 73262000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

