Klíčenka kulatá - Zodiac
Kód produktu: W016519
Slevová skupina: A
Klíčenka zodiac kulatá. 12 znamení zvěrokruhu.
Podobné produkty
Popis produktu
Klíčenka zodiac kulatá. 12 znamení zvěrokruhu.Parametry produktu
| Kód produktu | W016519 |
| Ean produktu | 8590331936656 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 3.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.04144 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 73262000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 2400 |
| Země původu: | CN |

