Klíčenka obličej
Kód produktu: W026557
Slevová skupina: A
- Novinka
Klíčenka obličej mix
Podobné produkty
Popis produktu
Klíčenka obličej mixParametry produktu
| Kód produktu | W026557 |
| Ean produktu | 8590331957422 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.12434 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 73262000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

