Klobouk čaroděj 38 cm
Kód produktu: W880225
Slevová skupina: A
Stylový klobouk pro každého čaroděje a každou čarodějnici. Pokud se chystáte na párty nebo halloweenskou oslavu tento klobouk nesmí chybět ve vašem šatníku.
Podobné produkty
Popis produktu
Stylový klobouk pro každého čaroděje a každou čarodějnici. Pokud se chystáte na párty nebo halloweenskou oslavu tento klobouk nesmí chybět ve vašem šatníku.Parametry produktu
| Kód produktu | W880225 |
| Ean produktu | 8590331325207 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 39.0 cm |
| Výška výrobku: | 39.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.16320 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

