Klobouk čarodějnický černý 35x35 cm
Kód produktu: W880217
Slevová skupina: A
Klobouk na karneval jako doplněk ke kostýmu čarodějnice. Pokud se chystáte na párty nebo halloweenskou oslavu tento klobouk nesmí chybět ve vašem šatníku.
Podobné produkty
Popis produktu
Klobouk na karneval jako doplněk ke kostýmu čarodějnice. Pokud se chystáte na párty nebo halloweenskou oslavu tento klobouk nesmí chybět ve vašem šatníku.Parametry produktu
| Kód produktu | W880217 |
| Ean produktu | 8590331316175 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 28.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 34.0 cm |
| Šířka výrobku: | 38.0 cm |
| Výška výrobku: | 38.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.13770 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

