KOCO stavebnice mini rostliny
Kód produktu: W050925
Slevová skupina: A
KOCO stavebnice mini rostliny. 12 různých ks v display boxu. Obsahuje kostičky, nástroj na oddělení kostiček, podrobný obrázkový návod na složení.
Podobné produkty
Popis produktu
KOCO stavebnice mini rostliny. 12 různých ks v display boxu. Obsahuje kostičky, nástroj na oddělení kostiček, podrobný obrázkový návod na složení.Parametry produktu
| Kód produktu | W050925 |
| Ean produktu | 6973676044125 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+, dop. 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 53.0 cm |
| Výška kartonu: | 28.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.08014 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

