Kolečko s plastovou korbičkou
Kód produktu: W001634
Slevová skupina: B
Dětské kolečko s plastovou korbičkou je věrnou zmenšenou kopií skutečného zahradního kolečka. Kolečko je lehké a je určeno pro sypké materiály a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětské kolečko s plastovou korbičkou je věrnou zmenšenou kopií skutečného zahradního kolečka. Kolečko je lehké a je určeno pro sypké materiály a lehčí pevné materiály. Dostupné barvy: červená Rozměr: délka korbičky 42 cm, délka kolečka včetně madel 74 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W001634 |
| Ean produktu | 8590331342143 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 73.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.0 cm |
| Šířka kartonu: | 73.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 0 |
| Země původu: | CZ |

