Kolíčky dřevěné 2,5 cm, 25ks + provázek
Kód produktu: W026572
Slevová skupina: A
Kolíčky dřevěné 2,5 cm, 25 ks + provázek
Podobné produkty
Popis produktu
Kolíčky dřevěné 2,5 cm, 25 ks + provázekParametry produktu
| Kód produktu | W026572 |
| Ean produktu | 8590331957576 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.10000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 44201900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

