Kombajn kovový 13 cm
Kód produktu: W111393
Slevová skupina: A
Kombajn patří do povinné výbavy správného zemědělce! Nastartuj a vydej se na pole sklidit úrodu, kterou jsi vypěstoval! Kovový kombajn bude skvělým ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kombajn patří do povinné výbavy správného zemědělce! Nastartuj a vydej se na pole sklidit úrodu, kterou jsi vypěstoval! Kovový kombajn bude skvělým pomocníkem na tvé farmě! Velikost: 13 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W111393 |
| Ean produktu | 8590331113934 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 5.5 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Délka balení: | 29.8 cm |
| Šířka balení: | 18.4 cm |
| Výška balení: | 14.5 cm |
| Délka kartonu: | 57.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 91.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.17117 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 108 |
| Balení velké: | 216 |
| Země původu: | CN |

